Оффтоп из темы "Программа обучения"

Да. Спасибо.

EN: Yes, i am from Bulgaria. But I understand what you write me in Russian. :)

С уважением: Йордан Стоянов
 
Последнее редактирование:
Здравейте Йордан Стоянов....!Сигурно е странно но в този сайт има и други българи..Може ли да попитам от къде научихте за SafeZone.....и някога занимавали ли сте се с лечение на компютърни системи от зловреден софтуер...?

Добавлено через 2 минуты 48 секунд
Пишете че сте кандидатствали преди година за включване в обучението...странно е защо аз съм пропуснал това....?!?
 
Никога не съм се занимавал с лечение на компютри, но знам какви инструменти се използват най-често. Ами да ви кажа не съм много добър в Руския език. Затова съм се объркал иначе ме записаха за Събота. За SafeZone, ами съвсем случайно докато се ровех и търсех уроци комп. защита и почистване от вируси. Иначе чакам с нетърпение да ми дадете задачи, тестове и т.н.
А обучението на какъв език ще е?


Поздрави: Йордан Стоянов.
 
Последнее редактирование:
Здравейте....щом никога не сте се занимавали с лечение на зловреден софтуер е необходимо изключително задълбочено и много внимателно да започнете с запознаването и научаването подробно с информацията от тази тема : Подготовительное отделение

...Виждам че в предни постове вече са ви насочили към подготвителния раздел...!
Хубаво е също да обърнете внимание и на тази тема..също много важна..: Учебная литература

Обучението се провежда на руски език ...всъщност отговорите на задачите ви трябва да бъдат на руски език...а обсъждането по заданието по което работите може и да коментираме на български език...И така ...това е...ако имате въпроси ..питайте..?
 
Много ми е трудно на руски език може ли отговорите на задачите да ги пиша на английски? Ако не няма проблем. Засега чета това "Подготовительное отделение". Но не мога да вляза в Учебная литература пише ми (Stoyanov, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons.....)


П.С. Искам да спомена, че отдавна съм прочел как се изготвят дневници с Eset online scanner, Malwarebytes, rkill, tdsskiller, OTL, Kaspersky Removal Tool, Adware Cleaner, DDS, и т.н. Проблема е че не мога да ги разчитам/анализирам.
 
Последнее редактирование:
Но не мога да вляза в Учебная литература
доступ туда появится после зачисления в студенты, а пока читайте подготовительное отделение.
може ли отговорите на задачите да ги пиша на английски?
ответов как таковых не будет, будут подсказки для поиска ответа. Подробней узнаете, когда начнёте отвечать. Насчёт англ... это уже спрашивайте куратора, который будет вести вашу тему, вообщем опять таки ждите пока зачислят.

В крайнем случае если будет недопонимание из-за языкового барьера icotonev думаю поможет.
 
Последнее редактирование:
Прочетох "Подготовительное отделение". Имам малко въпроси: Колко дълго продължава цялото обучение? Също така кой ще ми преподава?

EN: I've just read "Подготовительное отделение". I have questions: How long will continue all training? Who will teach me?


С уважением: Йордан Стоянов
 
Колко дълго продължава цялото обучение?
это зависит от вас, как быстро вы решите все задачи (зависит от того насколько хорошо вы подготовлены, как много времени готовы уделять задаче и т.д.,) у всех по разному.
Също така кой ще ми преподава?
узнаете когда зачислят :). А полный список преподавателей можете посмотреть тут.

Добавлено через 1 минуту 42 секунды
уже вторую страницу флудим, подождите немного и всё узнаете.
Stoyanov, зачисление будет в субботу.
 
.... Искам да спомена, че отдавна съм прочел как се изготвят дневници с Eset online scanner, Malwarebytes, rkill, tdsskiller, OTL, Kaspersky Removal Tool, Adware Cleaner, DDS, и т.н. Проблема е че не мога да ги разчитам/анализирам.

Всяко нещо с времето си...!Методиката на лечение и обучение се базира на програмата АВЗ...така че четете и тук:

Назначение программы и решаемые ею задачи
Основы Delphi - справочник
 
Всяко нещо с времето си...!Методиката на лечение и обучение се базира на програмата АВЗ...така че четете и тук:

Назначение программы и решаемые ею задачи
Основы Delphi - справочник
__________________

Прочетох ги. За Delphi срещнах трудности, но мисля че схванах за какво става въпрос.

Я готов. И что теперь?

Добавлено через 3 часа 49 минут 42 секунды
Нали бях записан за събота какво стана?

Я записанный для суббота, что случилось?
 
Напомням ви че ако продължавате да спамите в раздела...може и никога да не бъдете приет...Напомням ви също нещо много важно - не се намирате в БЪЛГАРСКИ ФОРУМ...така че се съобразявайте с правилата....!Зачисляването в група "Студенти" се извършва от администратора на проекта....Бъдете търпелив...!
 
Воистину, неисповедимы пути Твои, Господи! Оказывается я понимаю по болгарски. :) Я ж блин полиглот - русский, украинский, болгарский.
 
Назад
Сверху Снизу